Zoznámte sa s Cisco Spark

Jedna platforma. Celá vaša komunikácia

Spolupracujte so svojím tímom, či už ste na jednom mieste alebo každý niekde inde. Komunikujte z miesta, kde žije vaša práca.

Riešenie Spark v skratke
Jedno riešenie pre vašu celú firmu

Naše najlepšie nástroje na spoluprácu vo forme jednej komplexnej služby poskytujú skvelý zážitok bez ohľadu na miesto alebo použité zariadenie. Posielajte správy, usporadúvajte stretnutia a telefonujte komukoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. A pretože je táto služba umiestnená v našom cloude, je vždy aktuálna.

CISCO SPARK

Všetky funkcie spolupracujú. Dotknite sa displeja a zúčastnite sa videokonferencie. Pripojte sa z vášho telefónu alebo počítača. Alebo sa stretnite so svojím tímom osobne s použitím Cisco Spark Room System vo vašej konferenčnej miestnosti.

CISCO SPARK

Tradičné funkcie, ktoré očakávate od systému Business Phone, a viac*. Zriaďte si Cisco IP Phone 7800 alebo 8800 kdekoľvek – vo vašom hlavnom sídle, na pobočke alebo vo svojej domácej kancelárii. Cisco Spark prepojí všetko.

CISCO SPARK

Video je možné využívať v ktorejkoľvek konferenčnej miestnosti jednoduchým zapojením funkcie Cisco Spark Room System. Vstúpte do miestnosti s aplikáciou Cisco Spark a vaše stretnutie sa môže začať.


Tímová spolupráca musí byť jednoduchá

Všetky funkcie sú založené predovšetkým na cloude Cisco a vďaka tomu je práca používateľov aj správcov s týmto riešením jednoduchá a intuitívna. Ľahko sa používa a ľahko sa aj spravuje. A keďže je v ponuke na báze predplatného, možno si pridávať služby na požiadanie.

 

Zistite viac
CISCO SPARK

Cisco Spark Board: 3-in-1 zariadenie určené pre zasadacie miestnosti a pre tímovú spoluprácu.

Cisco Spark™ Board, je unikátne zariadenie pre tímovú spoluprácu, ktoré kombinuje bezdrôtovú prezentáciu, možnosť kreslenia na digitálnu tabuľu a videokonferenciu.

 

Pre viac infomácií nás kontaktujte.