OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, cisco comp. (GLC-SX-MM)

OEM| PartNo: SPM-7100WCIS
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní Technické informácie : * Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps * 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah : Až do 550 m (50/125 µm Kábel) alebo 220 m ...
Hodnotenie produktu
Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený.
24,96 € s DPH
20,80 € bez DPH
Na sklade
Počet:
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Technické informácie :

* Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps
* 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port
* Dosah : Až do 550 m (50/125 µm Kábel) alebo 220 m (62.5/125 µm Kábel)
* Vlnová dĺžka : 850 nm
* SFP Standard Form Faktor
* Podporuje hot-plugging
Štandardy :
* IEEE 802.3z (Fiber Optic Gigabit Ethernet)
* Média : - 1000Base-SX multi-mode 50/125 µm Fiber - 1000Base-SX multi-mode 62.5/125 µm Fiber
* Prípojky : Fiber LC Duplex Port, 1000Base-SX
* Certifikácia : FCC Class A, CE Mark, RoHS
* Rozmery : 55 (d) x 13 (š) x 12 (v) mm
* Váha : 15 g (0.5 oz.)
Switche
/
Na sklade
/
SPM-7100WCIS
/
  • SFP
  • nie
  • bez managementu
Switche
/
Na sklade
/
SPM-7100WCIS
/